Контакти

Представництво в Україні

"Фармацеутіше Фабрік МОНТАВІТ ГмбХ" (Австрія)

Наша адреса: 02660, місто Київ,

вул. Марини Раскової 23, офіс 1103

Дзвоніть нам: (044) 498-59-51

Пишіть нам e-mail: info@montavit.kiev.ua

 

схема проїзду

ВХІД ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Дермадрін, Інструкція

Печать

dermadrin

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства
охорониздоров’я України

07.11.08
640
Реєстраційне посвідчення
UA/8996/01/01


ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ДЕРМАДРІН
(Dermodrin®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г мазі містить дифенгідраміну гідрохлориду 20 мг;
допоміжні речовини: олія арахісова, віск білий, спирт цетиловий, парафін, парафін білий мякий, метил-пара-гідроксибензоат (Е 218), гліцерин, гостацерин Т-3, полісорбат 80, ізоборнілацетат, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма:

Мазь білого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника:

Фармацеутіше Фабрік МОНТАВІТ ГмбХ.
Абзам, Тіроль, Австрія.

Фармакотерапевтична група:

Протисвербіжні засоби (включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби). Антигістамінні засоби для місцевого застосування.

Код АТС D04А A32.

Дермадрін містить блокатор Н1-рецепторів дифенгідрамін, який селективно пригнічує         Н1-рецептори гістаміну. Дифенгідрамін являється ефективним антигістамінним засобом, який знімає прояви алергії та свербежу. Додатково  чинить місцеву анестезуючу та знеболювальну дію. Знімає набряки та подразнення після укусів комах і бджіл, при сонячних та термічних опіках, при сонячній алергії. Основою мазі є водно-олійна емульсія, яка надає препарату охолоджуючий ефект. При місцевому застосуванні діюча речовина мазі проникає в шкіру і підшкірні шари. Протисвербіжний та знеболювальний ефект наступає незабаром після нанесення мазі і триває від 2 до 6 годин.

Після нанесення на шкіру терапевтично ефективні концентрації зберігаються безпосередньо у місці нанесення. Кількість дифенгідраміну, всмоктуваного через шкіру, знаходиться в прямій пропорції до розміру ділянки нанесення та періоду контакту мазі зі шкірою. Дифенгідрамін, що всмоктується через шкіру,  досягає дуже низьких, системно неефективних концентрацій в плазмі крові.

Показання для застосування.

  • алергічний дерматит;
  • сверблячі дерматози;
  • дерматити з місцевими больовими   проявами;
  • кропив'янка;
  • екзема;
  • укуси комах;
  • термічні та сонячні опіки 1 ступеня;
  • фотодерматоз (сонячна алергія).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до дифенгідраміну гідрохлориду чи до інших антигістамінних засобів; дитячий вік до 2 років.

Не рекомендується наносити мазь на відкриті рани та на великі зони ураженої шкіри, особливо при варикозній хворобі, кору, везикулярних ураженнях шкіри.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Уникати попадання препарату в очі. Через можливість розвитку реакцій фоточутливості слід уникати попадання прямого сонячного світла на ділянки шкіри, на які наноситься Дермадрін http://malavoi3.martinique.univ-ag.fr/tramil/fototeca/miniatures/t2/levitra-prix-en-pharmacie.html köpa cialis.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати мазь у перші три місяці вагітності. З обережністю слід застосовувати в другому та третьому триместрах вагітності у випадках, коли користь від застосування препарату перевищує можливий ризик для плода. Протягом періоду годування груддю  слід пам’ятати про можливість попадання діючої речовини мазі - дифенгідраміну гідрохлориду  - в молоко матері.

Жінкам під час вагітності та в період годування груддю перед початком застосування препарату слід  порадитися зі своїм лікарем!

Здатність впливати на швидкість  реакції при керувати автотранспортом або роботі з іншими  механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншими механічними засобами. Не впливає на психофізичний стан і не спричиняє сонливості.

Спосіб застосування та дози.

Застосовують зовнішньо. Залежно від величини ділянки ураження, рекомендується наносити у кількості від розміру вишні до розміру волоського горіха, що становить приблизно від 1 до 3 г.

Дорослим наносити від 4 до 6 разів на день.

Дітям  віком від 2 до 12 років - 4 - 5 разів на день. Не рекомендується застосовувати більше ніж 15 г мазі на добу. Тривалість лікування залежить від ступеня тяжкості ураження та ефективності терапії.

Передозування.

Не спостерігалося. При нанесенні мазі місцево ймовірність виникнення передозування практично відсутня.

Побічні ефекти.

У цілому, Дермадрін переноситься добре, проте не виключена можливість розвитку таких реакцій.

Місцеві реакції.

У зв’язку з наявністю дифенгідраміну гідрохлориду в препараті спорадично можуть виникати такі реакції: алергічні прояви на шкірі, контактний дерматит, реакції фотосенсибілізації (слід уникати прямого сонячного світла!).

Системні реакції.

Рідко  в результаті надмірного всмоктування можуть розвиватися системні реакції гіперчутливості, сухість ротової порожнини, порушення сечовиділення та, особливо у дітей, відчуття страху, спазми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

Не виявлена, проте при нанесенні мазі на великі ділянки шкіри не можна виключити  можливість взаємодій. Це стосується, зокрема, лікування препаратами, що містять дифенгідрамін, або інгібітори МАО.  Атропін і трициклічні антидепресанти можуть збільшити антихолінергічні властивості дифенгідраміну гідрохлориду, а також потенціювати дію снодійних, знеболювальних засобів, що містять опіоїди. Можливі реакції  взаємодії з гіпотензивними засобами.

Термін придатності.

5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.dermadrin_upak

Алюмінієві туби по 20 г, 50 г і 100 г мазі  в  індивідуальній картонній упаковці.

Категорія  відпуску.

Без рецепта.