Контакти

Представництво в Україні

"Фармацеутіше Фабрік МОНТАВІТ ГмбХ" (Австрія)

Наша адреса: 02660, місто Київ,

вул. Марини Раскової 23, офіс 1103

Дзвоніть нам: (044) 498-59-51

Пишіть нам e-mail: info@montavit.kiev.ua

 

схема проїзду

ВХІД ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

montavi3Шановні панове!

Щиро вітаємо Вас на веб-сторінці австрійської фармацевтичної компанії «МОНТАВІТ».

На протязі більш як пів століття фармацевтична компанія «МОНТАВІТ» турбується про покращення здоров’я людей, пропонуючи для світового фармацевтичного ринку різноманітні лікарські засоби. Препарати «МОНТАВІТ» широко застосовуються в медичній практиці в країнах Європи – насамперед, в Австрії, Німеччині, Великобританії, Фінляндії, Італії та ін.

Компанія «МОНТАВІТ» була заснована в 1945 році фармацевтами А. Фройліхом і А. Маєром та відомим ювеліром Д. Сваровскі. З того часу династія  сім’ї Маєрів успішно керує компанією та проваджує на світові фармацевтичні ринки продукцію  «МОНТАВІТ» - препарати високої, можна сказати, ювелірної якості. Якість являється ключовою ланкою у філософії бізнесу компанії canadian pharmacy cialis. Продукція (виробництво) «МОНТАВІТ» відповідає вимогам систем гарантії якості, таким як стандарти FDA USA, Конвенція Європейської Фармацевтичної Інспекції, Австрійського законодавство про лікарські засоби, а також стандарти GMP. Виробничий процес в компанії побудований з урахуванням правил безпечного виробництва, тому використовуються замкнені та екологічно безпечні системи, що у повній мірі відображує відданість компанії справі охорони оточуючого середовища.

Компанія «МОНТАВІТ» розташована в одному з найбільш мальовничих місць світу – в міжгір’ї Альп на заході Австрії – в Тіролі. Назва компанії - «МОНТАВІТ» - походить від латинських слів «monta», що значить гора, і «vita, vitality», що значить життя, життедайніть.  Саме тут створюють ліки, збагачені життєвою енергією гір, що покращують самопочуття та несуть гармонію здоров’я.

 

 

Medicines to feel well again

vizit