Контакти

Представництво в Україні

"Фармацеутіше Фабрік МОНТАВІТ ГмбХ" (Австрія)

Наша адреса: 02660, місто Київ,

вул. Марини Раскової 23, офіс 1103

Дзвоніть нам: (044) 498-59-51

Пишіть нам e-mail: info@montavit.kiev.ua

 

схема проїзду

ВХІД ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Гелік, Інформація

Печать

Якщо коханню «сухо» – застосовуйте ГЕЛІК!

Проблема недостатності виділення природного вагінального секрету може турбувати жінку у різні періоди життя, в тому числі,  під час вагітності та після пологів. Неприємні відчуття, викликані таким станом корегуються немедикаментозними засобами інтимної гігієни  - любрикантами, які не мають загального впливу на організм людини. Застосовують любриканти зовнішньо шляхом нанесення на зовнішні статеві органи. Любриканти не тільки допомагають створити  любовний настрій і отримати більше задоволення від близькості, а також зняти відчуття дискомфорту чи болю.

Препарат ГЕЛІК виробництва австрійської фармацевтичної компанії «Монтавіт ГмбХ» є ідеальним зволожувальним засобом, який замінює природний вагінальний секрет. ГЕЛІК має прекрасні зволожувальні та регенерувальні властивості quel est le prix du cialis en pharmacie webpage. Тому застосовують ГЕЛІК не тільки як засіб сексуального комфорту, але й для профілактики та лікування мікротравм і, як наслідок, запобігання можливого запалення чи інфікування, завдяки його змащувальним, антисептичним та дезінфікуючим  властивостям.

ГЕЛІК має водну основу, тому сумісний із презервативами та іншими виробами з латексу і, на відміну від жировмісних зволожувальних засобів, не викликає подразнення та не змінює рН піхви.  ГЕЛІК не містить гормонів, жиру або будь-яких інших добавок, що особливо важливо  при вагітності та годуванні. ГЕЛІК легко змивається водою, не залишаючи слідів на білизні. Придбати ГЕЛІК можна в аптеках, що є гарантією високої якості препарату.

ГЕЛІК – препарат, який усуває дискомфорт і допомагає відновити статеву гармонію.